Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Mevlana Nakliyat

Taşımacılık sektörünün içinde yaklaşık otuz yıllık geçmişe sahip olan Mevlana Nakliyat, çalışan uzman kadrosu ve nakliyat esnasında kullandıkları araçların ileri teknoloji ürünü olmasıyla diğerlerinden daha farklı bir şekilde yerini alır. Herkesin korktuğu taşınmanın verdiği yükü büyük oranda hafifleterek müşterilerine en güzel şekilde hizmet sunar.
Mevlana evden eve nakliyat, işini özenli şekilde yapar. Paketlenecek olan ürünlerin zarar görmesini engellemek için ürünün niteliğine göre paketleme yaparak müşterisini yarı yolda bırakmaz. Mevlana ev taşıma, yurt içi veya şehir içi nereye taşınmak istiyorsanız güvenli şekilde eşyalarınızın ulaşılmasını sağlar. Eşyalarınızın size ulaşmasını en kısa süreye indirerek bekletmez ve çabucak işlerinizi halletmenize katkı sağlar. Mevlana ofis taşıma ise taşınmasını istediğiniz ofis eşyalarınızı paketleyerek istediğiniz yere, en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

MEVLANA NAKLİYAT

Bu işi yaparken çalışan personellerimiz her zaman size güler yüzlü ve samimi şekilde davranır. Mevlana eşya depolama, eşyaların tespitinin ardından uygun paketleme yapılarak depolanma işleminden oluşmaktadır. Bu işlem esnasında eşyalarınızın zarar görmesi olanaksızdır. Çünkü tespit esnasında doğru paketleme yöntemi seçilir ve uygulanır. Evden eve nakliyat’ı tercih taşınma işinizi yorulmadan ve uygun fiyata halledebilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat