Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Meclis Nakliyat

Taşınmaya karar verdiğinizde Meclis evden eve nakliyat şirketimizi arayarak bizlere bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra sizlere en iyi taşıma hizmetlerini vermek adına sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda tam teşkilat ve deneyimli ekibimizle Meclis semtindeki evinize doğru yola çıkarız.  Meclis ev taşıma firmamız adresinize ulaştıktan sonra paketleme işlemini de bizim yapmamızı isterseniz yanımızda getirdiğimiz eşyalarınızla uyumlu özel ambalajlar ile sıkı sıkıya paketleme yaparak nakliye sırasında eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi adına elimizden geleni yaparız.

TAM TEŞKİLATLI EV TAŞIMA

Gerçi eşyalarınızın başına bir şey gelse de başlangıçta yaptığımız sözleşme maddeleri gereğince zararı tamamen karşılarız.Firmamızda yalnız ev ve evden eve nakliyat yapılmamaktadır. Ayrıca sunmuş olduğumuz hizmetler arasında Meclis ofis taşıma hizmeti de yer almaktadır. Ofis eşyalarınızı paketleme sırasında bile ekip arkadaşlarımızla uyumlu bir şekilde çalışarak gerekirse etiketleme yaparak masa ve sandalyelerin karışmamasını sağlarız.

Ofis taşıma haricinde birde Meclis eşya depolama kategorisinde istediğiniz her türlü eşyalarınızı yıllarca güvenli bir şekilde depolayabiliriz. Sizlerde kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için internet sitemizi ziyaret edin.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat