Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Maltepe Ofis Taşıma

Nakliye firması ne kadar geniş yelpaze ile hizmet verirse o kadar çok tercih edilmektedir. Sadece ev taşımak bir nakliye firması için yetersiz bir hizmettir. Bu nedenle bünyesinde tüm hizmetleri bulundurması kurumsal olma yolunda son derece önemlidir. Ofis ortamı dikkatle taşınması gereken bir yerdir. Yüzlerce dosyanın, elektronik eşyaların ve birden fazla masanın var olacağını düşünürsek bunları taşıyan firmanın da profesyonel olması gerekir. Maltepe ofis taşıma hizmeti öncelikle ofis içerisinde yer alan eşyaların durumunu tayin eder. Eşyalarınızın durumuna göre araç ve personel ayarlamasını yapar. Hizmet veren bir firma iseniz bunun için alanında en uzman kişileri tercih eder.

TAŞIMA SIRASINDA EŞYALARINIZ ZARAR GÖRMESİN

Eğer ki ürün satan bir ofisiniz varsa bu ürünlerinizi paketlemek üzere daha fazla personel ile işe başlar. Öncelikle eşyalarınızın kırılgan özellikli olanları için yapılan havalı naylon uygulaması hasarın oluşmaması içindir. Paketlenen eşyalarınızın kolay taşınabilmesi için kolilere konulup ambalaj yapılır. Maltepe ofis taşıma eşyalarınızı eğer oda oda ayırmak istiyorsanız tüm paketlenen malzemelerinizin üzerine ayırt edici bilgiler yazar. Bu şekilde her eşyanız bulunduğu odaya konularak yerleşme süreniz daha da azalır.

Ofisinizde yer alan mobilyalarınızın çizilmemesi için battaniye tarzında kalın kumaşlara sarılarak taşınır. Bu şekilde taşınan eşyalarınız kesinlikle hasar görmez. Ofis taşıma işleri bir ev taşımaya göre daha zahmetli olacağından bu iş için görevlendirilen kişiler genellikle seri ve patrik hareket eden kişilerdir. Ofis dahi olsa bir gün içerisinde toparlama ve taşıma işlerinin bitmiş olması gerekir.

Maltepe ofis taşıma firmaları ile garantili taşıma imkânı size sunulmaktadır. Firmanın çağrı merkeziyle görüşüp hizmet ve ücret bilgisini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında aklınızda hizmet ile alakalı endişeler varsa müşteri yorumları da karar vermeniz konusunda size yardımcı olur.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat