Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Maltepe Nakliye

Eşyalarınızı emin ellere teslim ederek taşıtmak manevi olarak sizi endişe düşürmeye yetecektir. Acaba kırılır mı ya da çizilir mi endişeniz eşyalarınızı taşıyıp siz görene kadar sizi rahatsız eder. Güvenilir bir firma tercih etmek binlerce firma arasında epey zor bir durumdur. Bu nedenle firma tercih ederken yakın çevrenizin memnun kaldığı veya tavsiye ettiği firmalar ile irtibata geçmelisiniz.

Maltepe  Tel     : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

Maltepe evden eve nakliyat kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan çözüm odaklı hizmet veren bir firmadır. Alınacak ücretten çok iş bitiminde firmaya gösterilen güler yüz daha önemlidir. Prensipleri arasında müşterilere verilen öneme bağlı olarak eşyalara da değer verilmektedir. Her biri ayrı manevi değere sahip bu eşyaların hasar görmemesi son derece önemlidir.

FİRMA SEÇİMİNDE DİKKAT EDECEĞİNİZ AYRINTILAR

Evden eve nakliyat firmamız ile irtibata geçtiğinizde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Eğer ki vaktiniz yoksa eşyalarınızı daha fazla ekip arkadaşları ile gelerek paketleyebiliriz. Taşıma işimizi günün sabah saatleriyle başlayıp maksimum akşama kadar sürer. Şehir dışı taşımalarımızda bu süre yola bağlı olarak değişebilir. Maltepe evden eve taşıma kendinden ödün veren güler yüzlü ve saygılı personelin var olduğu bir firmadır. İşini severek yapan ve alanında uzman kişiler bu firmada hizmet etmektedir. Eşyalarınızın paketleme işlemlerini bittikten sonra araca yüklenirken muntazam ve hareket etmeyecek şekilde konulmasına dikkat edilir.

Araca yüklenen her eşyanın sorumluluğu alacak kişi bu işe yıllarını vermiş ve profesyonel hale gelmiş kişilerdir. Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin tüm yerleştirme uzun yola gidilecekmiş gibi sağlam şekilde yerleştirilir. Maltepe evden eve nakliye eşyalarınızı taşıdıktan sonra montaj işlemini de yapan bir firmadır. Eşyalarınızın hasar görmemesi için sökülen tüm eşyalar ilk başta sökülüp sonra ambalaj yapılır. Firmadan memnun kalmamanız için bir neden kesinlikle yoktur. Firmanın resmi internet sitesini de incelerseniz karar vermeniz daha kolay olur.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat