Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Maltepe Eşya Taşıma

Eşya taşıma işlemlerinde gerekli olan her türlü belge ve yetkiye sahip olan firmamız, Maltepe eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Sektöründe son derece profesyonel bir yapıya sahip olmasından dolayı en iyiler arasında olan firmamızın taşıma işleyişleri de düzen içinde olmaktadır. Başvurulması halinde gerekli bilgiler verilmektedir. Daha sonrasında istenilen tarihte eşyaların teslim alınması sağlanmaktadır. Geniş araç filosuna sahip olunmasının yanı sıra, tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimizde bulunmaktadır.

Bundan dolayı hizmet sunum zaman dilimi çok daha geniş olabilmektedir. Evden teslim alınan eşyaların sadece taşıma işlemi değil, paketleme ve ambalajlanması da yapılmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Ekibimiz tarafından eşyaların paketlenmesinde kolileme de yapılabilmektedir. Sert eşyaların paketlenmesinde daha sıkı bir işlem gerçekleştirilmekle birlikte kırılma ihtimali olan eşyalar, büyük boyutlu paketlere yerleştirilmektedir.

MALTEPE EŞYA TAŞIMA İŞLEMLERİNDE HİZMET KALİTESİ

Taşıma işlemlerinde hasar almaması içinde çeşitli malzemeler ile sarılmaktadır. Maltepe eşya taşıma işlemlerinde sorunsuz bir taşımacılık vaat eden firmamızın hizmetleri bununla da sınırlı değildir. Eşyaların taşıma aşamasında zahmetsiz bir hizmet gerçekleştirilmektedir.
Araç içine yerleştirilmesi de önem taşımaktadır.

Birden fazla parça eşyanın taşınması da mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi de firmamız tarafından önemle durulan konulardandır. Trafik koşulları da göz önünde tutularak Maltepe eşya taşıma hizmeti hatasız bir şekilde bitirilmektedir. Müşteri memnuniyet oranı da yüksek olan firmamızın sahip olduğu olanaklar ölçüsünde üstün bir hizmet sunumu söz konusudur.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat