Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Makina Taşıma

Son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız istanbul makina taşıma seçenekleriyle de dikkatleri çekmektedir. Profesyonel anlayış çerçevesinde her türlü duruma göre şekillenen işleyişlerde tüm ekipmanların kaliteli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Belirtilen adreslere taşıma işlemi yapılabildiği gibi fabrika içlerinde de taşımalar gerçekleştirilebilmektedir.

Aynı zamanda zahmetsiz bir şekilde yapılan taşıma işlemlerinde hiçbir zarar olamayacağı gibi sistemin tüm mekanik bağlantılarının sökülmesi de ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Makinenin devreden çıkartılmasından sonra platform ve altyapılarının da sökümü gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminden sonra makinenin tekrardan monte edilmesinin kolay olması içinde işaretleme yapmaktayız. Böylelikle kısa süre içinde monte işlemleri gerçekleştirilmektedir.

TAŞIMA HİZMETLERİNDE MAKİNA

İstanbul nakliyat firmamız tarafından istenilen tarihlerde taşıma işlemlerinin yapılması da önemli olan bir başka husustur. Bu kapsamda çeşitli araçların bulunması da imkanların çok daha iyi bir seviyede olmasını beraberinde getirmektedir. Aynı azmanda kaldırıcıların işlem öncesinde veya sırasında sorunlar yaşaması da söz konusu değildir. Belirli aralıklarla gerekli bakım ve kontrollerden geçirilmelerinden dolayı makina taşıma hizmetlerimizde olumsuz durumların ortaya çıkması imkân dahilinde değildir.

Bununla birlikte çok daha kapsamlı işleyişlerin teknolojik imkanlarımızla ortaya konması da mümkün olabilmektedir. Bu kapsamda taşınacak makineler için her türlü karayolu izinleri bulunmaktadır. Bundan dolayı da taşımalarımız gayet kolay ve pratik bir şekilde belirtilen süre içinde olmaktadır.

Adreslere teslim süremiz kısa olmakla birlikte fiyatlarında makul olması tercih edilmemizde büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyet oranımızda her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Ekipman ve uzmanlık bakımından yeterli kapasiteye sahip firmamız aracılığı ile her türlü şehirler arası makine taşıma işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ekip çalışanlarımızın gösterdiği performansta üst düzey bir kalitenin ortaya çıkmasında oldukça etkili unsurlar arasındadır. Belirli bir plan doğrultusunda yapılması da problemlerin ortaya çıkmadan hizmetin verilmesinde etkilidir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat