Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kurum Taşıma

Taşımacılık işleri uzmanlık gerektirdiği gibi planlı ve programlı olmayı da gerektirir. İşini seven ve ciddiye alan çalışanların kadromuzda olması bu sistemi ilerletmemizi kolaylaştırmaktadır. taşımacılık öncesinde ön bir görüşme ve durum tayin etmek firma olarak dikkat ettiğimiz konulardandır. Bu her taşımacılık çeşiti için de geçerlidir.

Kurum taşıma işlerinde kuruma ait nelerin var olduğunu gçrmek ve ona göre araç tayin etmek işlerimizin daha seri ve sistemli gitmesi için mutalaka gerekir. Her kurumun kendi bünyesinde bulunan eşyaları farklıdır. Bu nedenle de ön görüşme her taşımacılık yapan firmanın dikkat etmesi gereken konudur.

HER TÜRLÜ NAKLİYE İŞLERİNİZE TALİBİZ!

Firmamızın taşımacılık işlerinden faydalanmak isterseniz öncelikle firmanın resmi internet sitesine göz atmalısınız. Sitede yer alan bilgilendirmeler karar vermenizi daha da kolaylaştıracaktır. Nakliyat işlerinizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde sonlanmasını istiyorsanız mutlaka firmamız ile irtibatta olmalısınız. Firmamıza teslim edeceğiniz her türlü eşyanız hasara uğramadan taşıması yapılır.

Son sistem teknolojiye ve konfora sahip araçlarımız da bu taşımacılığın en önemli ayrıntısıdır. Kurum taşıma olarak da hizmet veren firmamız her türlü kurum ve kuruluşların taşımasını yapabilir. İş kaybına neden olmadan taşımacılığın yapılmasına da özen gösterilir.

Önceden görüşmenin yapılması işlerin daha hızlı gelişip sonlandırılması için gereklidir. Bu yüzden de firma olarak ön görüşmeye önem veririz. İşlerin hızlı şekilde yapılması için görevlendireceğimiz personellerimiz de bu bağlamda çok önemlidir. Kurum taşıma işleri titiz ve dikkatle yapılmaktadır. Herhangi bir dosyanın kaybolması ya da zarar görmesi firma olaral itibarımızı zedeler. Bu gibi önemli konulara dikkat eden firmamızla şimdi tanışma zamanı...ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat