Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Nakliyat firmaları arasında öncü konumunda yer alan firmamız her türlü parça eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Kurtköy parça eşya taşıma hizmetinde profesyonel bir işleyişe sahip olunmasından dolayı birçok işlem zamanında gerçekleşmektedir. Parça eşya taşıma işlemlerinin büyük çoğunluğunda meydana gelen zaman, hasar ve algı sorunlarının yaşanması söz konusu değildir.

Firmamız ile irtibat kurulmasıyla istenilen tarih ve saatte ekibimiz yönlendirilmektedir. Erken saatlerde olması halinde aynı gün aracımız hazır bulunmaktadır. Evden eve nakliyat her türlü parça eşya taşıma işlemlerinde firmamız tercih edilebilmektedir. Son derece yüksek kalitede sunulan Kurtköy Eşya taşıma işlemleri, tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sadece taşıma değil, paketleme, ambalajlama işlemleri de firmamız tarafından özel olarak sağlanmaktadır.

PARÇA EŞYADA SUNULAN İMKANLAR

Taşıma işlemlerinde meydana gelen hataların büyük çoğunluğu yanlış paketlemeden kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı AB standartlarına sahip ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan çeşitli ürünlerde son kalitededir. Bununla birlikte eşyanın sahip olduğu özelliklere göre de paketleme işlemleri yapılmaktadır.
Cam, seramik, porselen gibi kırılma riski bulunan parça eşyaların taşınmasında özel önlemler alınmakladır. Kurtköy parça eşya taşıma hizmetinin zahmetsiz bir şekilde sunulmasından dolayı firmamızın sahip olduğu müşteri memnuniyet oranı da bir hayli yüksektir. Geniş araç filosuna sahip olan firmamızın uygun araç imkânı da sunması eşyaların zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Herhangi bir gecikme olmadığı gibi, sorunsuz ve hasarsız bir şekilde eşyaların belirtilen adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat