Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kurtköy Nakliyat

Eşyalarınızı teslim edeceğiniz güvenli firma arayışına girdiyseniz Kurtköy evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamıza gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. eşyalarınızın herhangi bir hasara uğramaması için kullandığımız ambalaj malzemeleri birinci sınıf kalitedir. Ambalaj sonrasında taşınması ve araca yüklenmesi de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kurtköy ev taşıma konusunda uzman bir firmaya ihtiyacınız varsa firmamız ile irtibata geçmekten asla endişe etmeyin.

EŞYALARINIZI GÜVENLE TESLİM EDECEĞİNİZ FİRMAMIZ

Piyasada nakliyat işini yaptığını zanneden firmaların sayısı oldukça fazladır. Firma araştırması yaparken yakın çevrenizle mutlaka fikir alışverişi yapmalısınız. Size tavsiye edeceği mutlaka firmalar vardır. Kurtköy ofis taşıma konusunda da hizmet veren firmamız bu konuda da oldukça profesyonel hizmet vermektedir.

Bu işe yıllarını vermiş olmanın huzuru ile sizi memnun etmek her zaman prensiplerimiz arasında ilk sırada yer alır. Firmamız nakliyat hizmetinin dışında eşya depolama hizmeti ile de sizlerin güvenini kazanmaktadır. Kurtköy eşya depolama konusunda da sizi memnun etmek amaçlı faaliyet gösteren farklı bir hizmetimizdir. Eşyalarınızın depolama alanlarına sevkiyat evden eve nakliyat hizmetimiz ile gerçekleşmektedir. Getirilen eşyalarınızın kaybolmaması ya da karışmaması için kayıtları tutulmaktadır. Kaydı tutulan eşyalarınız sonrasında depolama alanlarına kaldırılmaktadır. Dilediğiniz zaman son durumunu sorabilir, dilediğiniz zaman da teslim alabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat