Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Kurtdoğmuş Nakliyat

Kurtdoğmuş Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız tarafından hizmet verdiğimiz semtlerden olan Kurtdoğmuş evden eve nakliyat dışında birçok taşımacılık işlemi sağlanan bölgelerdendir. Son derece uygun fiyatlarda sunduğumuz nakliye işlemlerinde kusursuz bir hizmet sağlanmaktadır. Geniş araç filosuna sahip olmanın dışında kaliteli ekip çalışanlarına sahip olan firmamız profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getirmektedir.

KUSURSUZ TAŞIMACILIK İÇİN GEREKLİ TEDBİRLER

Randevulu sistem ile yapılan taşımacılıklarda AB standartlarında uygun ambalaj ve paketleme ürünleri tercih edilmektedir. Bunun dışında her türlü durumunda bizzat çalışanlarımız tarafından yerine getirilmesi zahmetsiz bir taşımacılık vaat etmektedir. Kurtdoğmuş ev taşıma işlemlerinde sağlanan bu hizmetler sonrasında eşyaların hasar alma ihtimali de çok düşük olmaktadır.

Kaliteli bir şekilde paketlemesi yapılan eşyaların taşınması da aynı titizlikle yerine getirilmektedir. Kurtdoğmuş ofis taşıma hizmetlerinde ise mobilyaların vuruk, çizik almaması için çok daha gerekli olan malzemeler tercih edilebilmektedir. Özellikle merdivenlerin köşe bölümlerine çarpmaması için gerekli olan tüm tedbirler alınmaktadır. Pratik bir şekilde yapılan işlemlerin sonrasında belirtilen adrese eşyalar kısa süre içinde ulaştırılmaktadır. Kurtdoğmuş eşya depolama imkanına sahip olan firmamızda sigorta çeşitleri de bulunmaktadır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım