Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kurna Nakliyat

Evden eve nakliyat eşyalarınız hangi iki şehir arasında taşınacak? Kaçıncı katta oturuyorsunuz? Taşınmada asansör sistemi kullanılacak mı? Ekibin kaç kişi olması gerekiyor? Tüm bu soruların cevapları Kurna evden eve nakliyat tarafından sunulacak olan hizmetlerin fiyatlarını belirlemektedir. Parça eşya taşıma, eşya depolama, ofis eşyası taşıma gibi ihtiyaç duyulan tüm hizmetler günümüze uygun şartlarda taşınmaktadır.

Teknoloji ile uyumlu çalışan Kurna ev taşıma büyük eziyet olan eşya toplamalarda ev sahiplerinden hiçbir talepte bulunmayıp, anahtarları teslim aldıktan sonra ev sahiplerinin günlük hayatlarına devam etmelerini ve işlerini aksatmamalarını sağlamaktadır.

GÜVENİLİR NAKLİYAT

Aynı performansı ofis eşyalarında da gösteren Kurna ofis taşıma taşınmalarda genellikle asansör sistemini kullanmakta ve bu sayede taşınmaların daha kısa süreler içerisinde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Okul hayatlarına yurt dışında devam etmeyi düşünenler ya da kısa süreleri işlerinde kariyer yapmak adına farklı ülkelere gitmesi gerekenler, askere gidecek gençler eşyalarını güvenilir kişilere teslim etme ihtiyacı duymaktalar. Bu durumda herkesin imdadına koşan Kurna eşya depolama eşyaları adreslerden olması gerektiği gibi toparlayarak almakta ve sonrasında güvenilir depolarına götürerek muhafaza etmektedirler.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat