Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Kullanmadığınız yatak ve bazanızı, gardırobunuzu, bulaşık ya da çamaşır makinası, buzdolabınızı, tek parça koltuğunuzu, ünitenizi diğer il ya da ilçede bulunan evinize, annenize, kardeşinize ya da arkadaşınıza göndermek istiyorsunuz. Zamanınız kısıtlı ve kargolara da güvenemiyorsunuz. Yapılacak olan tek şey hemen Küçükçekmece parça eşya taşıma ile iletişime geçmektir. İşinde uzman ekip elemanları ile gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra evlerinize gelinerek sökülmesi gereken eşyalar olması gerektiği şekilde sökülerek paketlenmektedir.

Yine aynı şekilde yeni adreslerinde de montaj ve kurulumlar gerçekleştirilerek eşyalar kullanılabilir hale getirilmektedir. Arzu edilenin çok daha üzerinde hizmetler sunan Küçükçekmece parça eşya taşıma sizleri ekstra masraflardan kurtardığı gibi usta arayışına da girmekten kurtarmaktadır. Tüm ev eşyalarını taşırken yapmış olduğu hazırlıkları parça eşya taşıma hizmetlerinde de göstermekte olan nakliyat eşyaları n iyi şekilde muhafaza ederek araçlara yerleştirmektedir.

EŞYA TAŞIMAK BİZİM İŞİMİZ

Bakımları ve onarımları yapılmış olan nakliyat araları ile söze verilen tarihlerde eşyaları yeni adreslerine ulaştırmakta olan nakliyat bu özel hizmet karşılığında oldukça uygun fiyat teklifleri vermektedir. Müşteri memnuniyeti kazanan, yüzleri güldüren nakliyat hizmetleri sunan Parça eşya taşıma işinde en iyilerden olmayı arzu etmektedir. Uzun yıllardır çizgisinden ödün vermeyen ve çalışmalarına büyük bir titizlik ile devam eden nakliyat yalnızca İstanbul ve çevresine değil ülkenin her bir köşesine bu özel hizmeti çok uzun yıllar daha sunmayı arzu etmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat