Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Koşuyolu Nakliyat

Sigorta şirketli çalışan Koşuyolu evden eve nakliyat firmamız sizlerin eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararı karşılamak ve kendi haklarımızı da koruma altına alabilmek adına yıllarca bu sistemde çalışan güvenilir bir nakliyattır. Koşuyolu semtinde nakliyat firmaları arasında en güvenli ve kaliteli hizmet vermekten her daim gurur duyarız.

SÖZLEŞMELİ NAKLİYAT; KOŞUYOLU NAKLİYAT

Koşuyolu ev taşıma olarak sunmuş olduğumuz ucuz nakliye hizmetleri sayesinde bütçenizde düşünürüz.  Evden eve nakliyat yapmamızdaki neden araya aracılar sokmak kendi ekipmanlarımız ile bu işi yapmamızdır. Sizlere herhangi bir ek maliyet fiyat listesi çıkarmadan takım arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetleri arasında ofis taşıma hizmeti de yer almaktadır.

Koşuyolu semtinde bulunan en iyi ofis taşımayı Koşuyolu ofis taşıma firmamız vermektedir. Ofis eşyalarınızı ulaştığımız anda itibaren tüm sorumluluğu üstlenerek doğabilecek herhangi bir zarardan sözleşme maddeleri gereğince firmamız mesuldür.

Eşyalarınızın bir kısmını saklamak isteğinizde yeterli alanınızın olamadığından şikâyetçi iseniz Koşuyolu eşya depolama size bu alanı vererek uygun şekilde eşyalarınızı saklarız. Ayrıca nem ve rutubetsiz temiz alanlar kullanarak hijyene çok dikkat ederiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat