Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kordonboyu Nakliyat

Güven esasına dayanan çalışmalarıyla, müşterisiyle uzun vadeli samimi ilişkiler kurmayı hedefleyen firmamız Kordonboyu evden eve nakliyat konusunda amaca yönelik, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Sektöründe tecrübeli, yeterli donanıma sahip olan firmamız disiplinden, güvenlikten ve terbiyeden asla ödün vermemektedir. Amacımız uzun yıllar bu zorlu iş kolunda doğru hizmeti sunabilmektir.
Ön denetim sonrası size sunacağımız Kordonboyu ev taşıma teklifimizin kabulü halinde, ürünleriniz gereken özenlerle paketlenecek, korunacak, demonte hale getirilecek ve de gerekli hallerde asansör sistemimizle veya çalışanlarımızla taşınacaktır.

                  Kordonboyu Nakliyat

İşleriniz, çalışanlarımızın güvenliği ve çalışma kalitesinin sürekliliği açısından kullanılan, özel taşıma ekipmanlarıyla, hızlı ve maksimum sessizlikte yapılacaktır. Yine aynı kalite ve özenle Kordonboyu ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz. Kimseyi rahatsız etmeden ve de hızlı bir biçimde yeni ve amaca yönelik dizayn edilmiş araçlarımızla şehir içi ve şehir dışı her türlü nakliye işlerinizi özenle yapmaktayız.

Evden eve nakliyat işlemlerinin yanında geniş ve kaliteli ambarlarımızda Kordonboyu eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Depolanmasını talep ettiğiniz eşyalarınız saklama koşulları belirlenerek hazırlanıp araç ve personellerimizce yerinden alınarak belirlediğiniz süre için bizlerin koruması altında, alınacakları günü bekleyeceklerdir. Hizmet sektöründe kolay yakalanmayan başarımızı uzun yıllar devam ettirmek ümidiyle profesyonel çalışma disiplini ve amatör ruhumuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat