Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Koltuk Taşıma

Her türlü özel ve ev eşyanızı özellikle koltuklarınızı Koltuk Taşıma hizmet alanımız ile ustaca paketler ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti gerçekleştiririz. Firmamızı resmi web sitesinde yer alan iletişim numaraları ile ulaştığınız ayrıntıları konuşur ve aldığımız bilgiler doğrultusunda yola uygun ekipman ve ekip arkadaşlarımız ile zaman kaybetmeden çıkarız.

Teflon görüşmemizde eşyalarınız hakkında ücretsiz ekspertiz raporu düzenler, sizlere koltuklarınızın kaç parça olduğunu, büyüklüğünü ve ayrıntılı soruları sorarız. Adresinize ulaştığımızda yanımızda getirdiğimiz paketleme malzemelerimiz ile sağlam bir şekilde taşınması için hazır hale getiririz. Özellikle kullandığımız balonlu naylon paketleme araçları sayesinde koltuklarınızın başına herhangi bir sorun gelmemesi için önlemimizi alır ve yola çıkarmak üzere hazırlarız.

GÜVENLİ KOLTUK TAŞIMA HİZMETİ

Koltuklarınızı firmamızın İstanbul koltuk taşıma farkı ile güvenli, sağlam bir şekilde paketledikten sonra koltuklarınıza uygun geniş araç filolarımızdan birine yüklemek için harekete geçeriz. Eğer uzun ve dar merdivenleriniz koltuklarınızı taşımamıza engel olacağını düşünürsek yanımızda getirdiğimiz asansörlü taşıma sistemimizi kullanırız. Sizlere ücretsiz bir şekilde sunduğumuz asansörlü sistem ile koltuklarınızı Evden eve nakliyat aracımıza düzgün bir şekilde yükler ve sabitleriz.

Taşımamızın son aşaması ise koltuklarınızı adrese ulaştırmak ve adresinize kadar çıkarıp paketlerini açarak istediğiniz yere yerleştirmektir. Bu sayede sağlıklı ve güvenli bir Şehirler arası koltuk taşıma hizmeti vererek firmamızdan yüzde yüz memnun bir şekilde ayrılmanız ve bizleri tanıdıklarınıza tavsiye etmeniz için tüm taşıma hünerlerimizi sergileriz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat