Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Koçullu Nakliyat

Evden eve nakliyat güvenilirlik önemlidir. Gözümüzden dahi sakındığımız eşyalarımızı taşıyacak olan kişilerin özenli davranmasını ve bizleri en ufak bir çizikle dahi karşılaştırmadan hizmetlerini sunmasını arzu deriz. İstenilen her alana uzak-yakın demeden hizmet sunan Koçullu ev taşıma paketlemelerde tek kullanımlık birinci sınıf kalitelere sahip malzemeler kullanmaktadır. Aynı şekilde ev ve iş yerlerindeki büyük ebatlı sökülmesi gereken eşyalarda Koçullu ofis taşıma ekibi tarafından sökülüp yeni yerlerinden yeniden monte edilmektedir.

GÜVENİLİR NAKLİYATIN ADRESİ

Zaman kazandıran bu hizmet ayrıca bütçelere de büyük avantaj sunmaktadır. Taşınmaları gereken zamanlardan önce Koçullu eşya taşıma ile görüşen eşya sahipleri kafalarına takılan tüm sorunlarının yanıtlarını aldıktan sonra anahtarlarını teslim etmektedirler. Belirlenen zamanlarda adreslere ulaşan ekip zaman kaybetmeden eşyaları toparlamaya başlamaktadır.

Toparlanan eşyaların ulaştırılacağı adresler olmadığında Koçullu eşya depolama müşterilerinin arzu ettiği zamanlarda eşyaları depolarında misafir etmektedir. Depolarının güvenliğini en üst seviyelerde tutarak eşyaları maddi ve manevi tüm zararlardan koruyan Koçullu evden eve nakliyat ayrıca parça eşya taşıma hizmetleriyle de müşterilerine arzu ettikleri tüm hizmetleri sunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat