Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kirazlıdere Nakliyat

Oldukça kaliteli bir hizmet için farklı aşamalara sahip olan nakliye firmamız Kirazlıdere ev taşıma alanında en iyilerden olma yolunda ilerlemektedir. Her türlü işlemin uzman ekibimiz tarafından yapılmasından dolayı zahmetsiz ve stressiz bir taşıma da sunulmaktadır. Belirtilen şekilde yapılan taşıma işlemlerinde tarih ve saat durumu da ayarlanabilmektedir. Sigortalı bir şekilde taşınan eşyaların zarar görme durumu da imkân dahilinde değildir.

NAKLİYEDE HİZMET ÇEŞİTLERİ

Başta Kirazlıdere ofis taşıma olmak üzere her türlü nakliye hizmeti semt için sağlanmaktadır. Tek ya da birden fazla parçanın taşınması durumlarında da Kirazlıdere eşya taşıma hizmeti alınabilmektedir. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız tarafından verilen taşıma işlemleri dışında Kirazlıdere eşya depolama kapasitesi de gerektiği gibi olmaktadır.

Eşyaların taşınmasının çok daha hızlı ve kolay bir şekilde olması için pratik çözüm olan asansörlü düzenekte kurulabilmektedir. Güvenli bir şekilde eşyaların taşınması noktasında önemli olan asansörlü sistem, kısa süre içinde balkon ya da geniş cam bölümünden yapılacak evden eve nakliyat hizmetleri için idealdir. Kirazlıdere evden eve nakliyat işlemlerinin yüksek kattan yapılması gibi durumlarda tercih edilen işleyiş ile verilen hizmetlerde zaman tasarrufu da sağlanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat