Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kazım Karabekir Nakliyat

Zahmetsiz ve stressiz bir taşımacılık vaat eden firmamız, sahip olduğu geniş imkanlarla hizmet vermektedir. Önemli semtlerden Kazım Karabekir ev taşıma hizmetleri başta olmak üzere birçok taşımacılık türünde firmamızın hizmet verdiği bölgelerdendir. Geniş araç filosuna sahip olmanın yanı sıra, deneyimli kişilerden oluşan ekiplerimiz bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Kazım Karabekir ofis taşıma işlemlerinde asansörlü sistem hizmeti de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılacak işlemlerde tercih edilen asansörlü sistemin kurulması kolay olduğu gibi, nakliye işlemi çok daha hızlı olabilmektedir. Tek bir eşyanın taşınma işlemi yapılabildiği gibi Kazım Karabekir eşya taşıma hizmetlerinde birden fazla parçanın taşınması da söz konusudur.

HİZMET SUNDUĞUMUZ NAKLİYE ÇEŞİTLERİ

Teslim süresi bakımından belirtilen sürenin geciktirilmesi söz konusu olmadığı gibi, her türlü taşımacılık türünde yapılan tüm paketleme işlemleri ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Kazım Karabekir eşya depolama imkanının üst düzeyde verilmesinin dışında işlemlerde eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Kazım Karabekir evden eve nakliyat işlemlerinde sigorta imkânı da sunan firmamız, kaliteli ambalajlar tercih etmektedir. Kırılabilir riske sahip eşyalarda ise yumuşak malzeme kullanımı olmaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında hiçbir eşyanın kırık, çatlak, çizik ya da vuruk almaması için şekline uygun paketlemesi de yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat