Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kayışdağı Nakliyat

Alanında en iyilerden bir tanesi olan nakliye firmamız kurumsal kimliği ile hizmet vermektedir. Kayışdağı evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılığın en üst seviyede yapılmasını sağlamaktayız. Geniş araç filosuna sahip olan firmamızın çalışanlarının yüksek tecrübeye sahip olması işlemlerin çok daha kusursuz olmasını beraberinde getirmektedir. Kayışdağı ev taşıma işlemlerinde paketleme, ambalajlama, kolileme gibi her türlü işlem ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bundan dolayı zahmetsiz bir nakliye hizmeti vaat etmekteyiz. Ayrıca yapılan paketleme işlemlerinde kaliteli malzeme ve ambalaj kullanılmasından dolayı da eşyaların zarar görme ihtimali yok denecek kadar azdır. Kayışdağı ofis taşıma işlemlerinde demonte ve monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafından titiz bir çalışma sonucunda yapılabilmektedir.

NAKLİYE FİRMAMIZ İLE TAŞIMACILIKTA SON NOKTA

Eşyaların çıkıntılı bölgelerin taşınma sırasında hasar almaması içinde streç film ve benzeri malzemeler tercih edilmektedir. Her türlü işlemin planlı bir çalışmanın sonucu olması profesyonellik anlayışını da ortaya koymaktadır. İstenmesi durumunda eşyaların asansörlü düzenek ile de taşınabilmesi mümkündür. Kayışdağı eşya depolama hizmeti sunan firmamız bu alanda da en iyilerden bir tanesidir. Detayı için evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edin...ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat