Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Kartal Nakliye

Kartal Nakliye

İstanbul’un önemli ilçelerinden olan Kartal evden eve taşıma başta olmak üzere çeşitli taşımacılık faaliyetlerini yürüten firmamızın hizmet alanları arasında yer almaktadır. Son derece profesyonel bir işleyişe sahip olan firmamız ile her türlü taşımacılık yapılabilmesi söz konusudur. Randevulu sistem ile hizmet vermekte olan firmamız sadece taşıma değil, aynı zamanda her türlü durum üzerinde de etkilidir. Alanında tecrübeli ekibimiz tarafından evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması ve sarılması sağlanmaktadır.

Kartal Çağrı     : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

EVDEN EVE NAKLİYATTA KALİTENİN GEREKLİLİKLERİ

AB standartlarına sahip olan malzemeler ile ambalajlama yapılmanın yanı sıra, firmamız tarafından sunulan çeşitli avantajlarla Kartal evden eve nakliyat işlemleri zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Müşteri memnuniyet oranı açısından üst seviyede yer almasının yanı sıra, firmamız tarafından sunulan teknolojik imkanlardan taşımacılık işlemlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

Demonte ve monte işlemlerinin yapılmasında çalışanlarımız görev alırken eşyaların taşınmasında herhangi bir zarar olmaması içinde streç filmler tercih edilmektedir. Eşyaların çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için kullanılan ambalaj malzemeleri dışında kolileme de son derece önemlidir.

Kırılabilme ihtimali olan eşyalar, daha büyük kolilere düzgün bir şekilde yerleştirilmektedir. Küçük boyutlu eşyalar ise tam hizalı bir şekilde küçük kolilere konulmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılması gereken  evden eve nakliyat işlemlerinde ise asansörlü taşımacılıkta kullanılmaktadır. Böylelikle daha kısa süre içinde işlemler bitirilmektedir. Her türlü taşımacılıkta yüksek kaliteli hizmet sunan firmamız aynı zamanda eşyaların sigortalanması hususunda da farklı alternatifler sunmaktadır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım