Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Kartal Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Güvenlik ve ekonomik açıdan son derece mantıklı olan Kartal eşya depolama eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz bir hizmettir. Eşya depolama hizmetinden az ya da çok fark etmeksizin tüm eşyalarınızı muhafaza ettirebilirsiniz. Eşyalarınızın nem ve rutubete maruz kalmadan hijyen koşullarında muhafaza edilmesi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden alıp depolama alanlarına kadar nakliye hizmetimiz mevcuttur. Alınan eşyalarınızın durumuna göre öncelikle depolama alanları ayarlanır. Eşyalarınız bir başka müşterinin eşyaları ile karışmaması için kayıt altına alınmaktadır.

GÜVENLİ DEPOLAMA ALANLARIMIZI TERCİH EDİN

Eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca muhafaza ettirebilirsiniz. Zorunlu iş dolayısıyla yurtdışına çıkmanız gerektiğinde eşyalarınıza bir şey olmasından korkuyorsanız Kartal eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer verip güvenli bir şekilde saklayabiliriz. Eşyalarınızda aklınız kalmadan gideceğiniz yerde gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Eşyalarınızı bırakıp gideceğiniz evinizde boş yere kira ödemek yerine depolama alanlarına daha cüzi miktarlar ödeyebilirsiniz. Hem ekonomik hem de güvenli bir hizmet olması sebebiyle de günümüzün popüler hizmetleri arasında yer almaktadır.

Ev eşyalarınız dışında ofis eşyalarınızı da eşya depolama alanlarımıza emanet edebilirsiniz. Şu an fazlalık olan fakat ilerde kullanacağım dediğiniz tüm eşyalarınızı Kartal ev depolama alanlarına koydurabilirsiniz. Kullanmadığınız fakat manevi olarak değere sahip eşyalarınızı sizin yerinize muhafaza edebiliriz. Eşyalarınızın son durumu hakkında 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz. Boş yere ödeyeceğiniz kiranızın cebinize kalmasını istiyorsanız depolama alanlarımızı resmi internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım