Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Karlıktepe Nakliyat

İstanbul gibi büyük bir şehirde sadece ulaşım bile büyük bir sorun iken, ev taşımak daha büyük bir külfet demek. Sizin yerinize Karlıktepe evden eve nakliyat işini çok uygun fiyatlarla biz yapalım. Kaliteli, özenli, güler yüzlü hizmeti benimsemiş ve buna göre yetiştirilmiş uzman kadromuz ile ev eşyalarınız bir çizik dahi almadan yeni evinize yerleştirilecektir. Bizimle çalıştığınız zaman fark edeceksiniz ki Karlıktepe ev taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

NAKLİYEDE YENİ SOLUK

Firmamız sadece ev değil, ofis eşyalarınızı da aynı güvenle taşımayı garanti etmektedir. Ofis malzemeleriniz hasar veya darbe almaması için özel malzemelerle paketlenip özenle taşınmaktadır. Eşyalarınızın düzenli şekilde kolilendiği, yerleştirildiği ve taşındığı Karlıktepe ofis taşıma için bizimle irtibata geçin ve uygun fiyata kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Evden eve nakliyat sonrası yeni yerinize sığmayan fakat atmaya da yanaşmadığınız veya sadece güvenli bir yerde depolamak istediğiniz eşyalarınız firmamız güvencesinde depolanabilir. Karlıktepe eşya depolama hizmeti, firmamız bünyesinde bulunan, amaca uygun dizayn edilmiş bölgelerde 7/24 güvenle sağlanacaktır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat