Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Kandilli Nakliyat

Kandilli Nakliyat

Evden eve nakliyat son derece kaliteli bir şekilde yapılan nakliye hizmetlerinde deneyimli kişilerden oluşan ekiplere sahip olan firmamız, kurumsal kimliği ile öne çıkmaktadır. Büyük ve kapsamlı olarak bilinen semtlerden Kandilli ev taşıma işlemlerinin büyük bölümünde firmamızı tercih etmektedir. Bunun dışında birçok işlemde kullanılan teknik imkanlarda firmamızın sahip olduğu kaliteyi yükselttiği gibi, önleyici unsurları da sağlamaktadır.

Kandilli ofis taşıma hizmetlerinde asansörlü düzenek imkânı sunan firmamız aynı zamanda eşyaların sigortalanma işlemlerinde de yardımcı olmaktadır. Yapılacak işlemlerin yanı sıra, kandilli eşya taşıma özelinde zaman kavramına bilhassa önem verilmektedir. Belirtilen adresten alınan eşyaların zamanında ulaşımı yapıldığı gibi, hiçbir hasar almaması da sağlanmaktadır. Bu kapsamda geniş araç imkanına sahip olduğu gibi, daha küçük araçlarımız ile süratli gidilebilmesi de mümkün olmaktadır.

HER TÜRLÜ TAŞIMACILIKTA KUSURSUZ HİZMET

Profesyonel bir işleyişe sahip olmasından dolayı randevulu sistem ile çalışan firmamız aynı zamanda Kandilli eşya depolama için birçok firmadan çok daha fazla alan sunmaktadır. Kandilli evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere farklı hizmet türlerinde hatasız işleyişe sahip firmamız müşteri memnuniyet oranı en yüksek firmaların başında gelmektedir.

Teklif İste
Biz size ulaşalım