Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kadıköy Nakliye

Kadıköy evden eve nakliyat sektöründe yılların verdiği deneyim ve kazanılmış tecrübenin verdiği güvenle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve çağımızın gerektirdiği teknolojik altyapı yatırımlarımıza önem vererek kalite ve hizmet yelpazemizi ve nakliyat ağımızı sürekli geliştirmek suretiyle büyümeye devam ediyoruz.

Ümraniye Tel : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

Müşterilerimizin hassasiyetliklerine özen gösteririz. Kadıköy evden eve nakliye olarak kendimizi müşterilerimizin yerine koymak suretiyle neye gereksinimleri olduğunu yerinde tespit eder ve en ekonomik nakliye ücretini müşterilerimize sunarız. Eşyalarınızın cinsine uygun olarak farklılık gösteren, değişik ebatlarda ve standartlarda sağlam kutu ve ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızın evden eve nakliyat şekline göre paketlenmesi ve eşya sarma işlemini gerçekleştiririz. Eşyalarınızın toplanması, paketlenmesi ve ambalajlanması esnasında temizlik ve hijyen kurallarına özen göstermek iş disiplinimizin bir gereğidir.

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Çalışanlarımızın, müşterilerimiz ile olan diyaloglarında güleryüzlü, iş disiplinine sahip tecrübeli kişilerden olmasına dikkat eder, Kadıköy evden eve taşıma olarak müşteri odaklı hizmet vermeyi amaçlarız. Evinizde veya ofisinizde bulunan eşyaların ne kadar zor şartlarda edinilmiş kıymetli ve özel eşyalar olduğunu biliriz ve sizlerin hassasiyet gösterdiğiniz hususlara aynı hassasiyetle yaklaşarak özen içinde toplanmanızı ve yeni yerinizde aynı düzenle yerleşmenizi sağlamak olan asli görevimizi sonuna kadar devam ettiririz. Eşyalarınızın eski adresinden alınıp, yeni adresine nakledilmesi esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıplara karşı özel şartları haiz emtea sigortası (nakliyat sigortası) ile garantiye alırız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat