Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Kadıköy Depolama

Firmanızı yeni bir görünüme kavuşturmak isterken eski eşyalarınızı nerede depolayacağınız konusunda sıkıntınız varsa Kadıköy eşya depolama hizmetimize göz atmalısınız. Eşyalarınızı sizin yerinize daha hijyen koşullarda muhafaza edebiliriz. Firmamızın depolama alanları kesinlikle nem ve rutubet içermeyen temiz alanlardır. Her eşyanıza uygun eşya depolama alanlarımız vardır.

Eşyalarınızı nereye koyacağım sorunuzun cevabını hizmetimiz vermektedir. Ciddi anlamda talep gören bu hizmetimiz sadece firmalar değil şahsi kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Güvenilir bir firma tercih etmek eşyalarınıza da bu alanlarda hasar gelmesin istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Firmamız ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık vermek için son teknolojiye uygun depolama alanlarını geliştirmektedir. Avrupa düzeyinde tasarlanan bu depolama alanlarında her eşya ve sahibi için ayrı bir alan kullanılır.

HEM EKONOMİK HEM GÜVENLİ DEPOLAMA HİZMETİ

Bir başka eşya sahibi ile karışıklık çıkmaması için her eşyanın kendine ait bir alanı olduğu gibi kilit sistemi ile de korunmaktadır. Kadıköy ev depolama alanlarımızda eşyalarını muhafaza ettirmek istiyorsanız öncelikle firmamızın 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi ile görüşüp adres ve eşya durumunuz hakkında bilgi vermelisiniz.

Eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden nakliye hizmetimiz ile alıp depolama alanına sevki yapılır. Eşyalarınız depolama alanlarına taşınmadan önce de-monte edilip daha pratik şekilde ambalajlanır. Tüm eşyalarınız depolama alanına ambalajlı ve kayıtlı bir şekilde taşınır. Kadıköy parça eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde muhafaza ettirebilirsiniz. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman da alabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat