Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

İstasyon Nakliyat

Müşteri memnuniyetleri odaklı çalışmalarımız ile bölgenizde İstasyon ev taşıma hizmetleri veren firmamız, taşınma alanında asansörlü araçları ile çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Teknolojik imkanlardan yararlanan firmamız, taşıma ekibi içerisinde deneyimli ve alanında uzaman ekip elemanları ile sorunsuz nakliyat çalışmaları oluşturmaktadır.

Bu alanda İstasyon ofis taşıma çalışmalarımız ile ofislerinizin belirli bir düzen içerisinde yeni adreslerine ulaştırılması söz konusu olacaktır. Taşıma ekiplerimiz taşıma yapılacak eşyaların cinsine göre ambalaj malzemeleri seçmektedir. Bu alanda İstasyon eşya taşıma çalışmalarımızda ofisleriniz için ekstra malzemeler kullanılabiliyor.

İSTASYON EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarınızın hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler ile güvenli bir şekilde ambalajlanmasının ardından düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilmesi de söz konusudur. Bu hizmetlerin yanında İstasyon eşya depolama hizmetlerimiz ile eşyalarınızın istediğiniz tarihe kadar muhafaza edilmesi söz konusudur.

Depo alanlarımız güvenlik kameraları ile takip edilmekte ve ayrılan parsellerde eşyalarınız hijyenik ortamlarda muhafaza edilmektedir. İstanbul nakliye sektörünün öncü isimleri arasında yer alan firmamız İstasyon evden eve nakliyat çalışmaları ile bölge halkının şehir içi ya da evden eve nakliyat taleplerine ideal çözümler sunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat