Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

İstanbul İzmir

Eşyalarınızı nakliye şirketine emanet ederken hep içinizde bir endişe olur. Acaba kıracak mı çizecek mi endişesi yaşamamanız için İstanbul İzmir kargo hizmetimizle irtibata geçmelisiniz. Eşyalarınızı sizin yerinize paketleyerek hasarın oluşmasını engelleriz. Eşyalarınızın araca yüklenirken de hasar görmeyecek malzemeleri ile kırılacak malzemeler birbirine destek olacak şekilde yerleştirilir.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetimiz için görevli uzman montaj ekibimiz ofis eşyalarınızı parçalara ayırarak ambalaj yapmaya özen gösterirler. Taşıma açısından da hasar görmesi açısından da bu yöntem her zaman başarılı olmuştur. İstanbul İzmir parça eşya taşıma firması ile eşyalarınızı taşıtırken içiniz rahat olabilir. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer verip sistemli bir şekilde taşımayı gerçekleştiririz.

SIFIR HASAR İLE TAŞIMA YÖNTEMİMİZİ KEŞFEDİN

Gelişigüzel bir yerleştirme sonucunda da hasarlı ürünle karşınıza çıkmak firma olarak prensiplerimize aykırıdır. Artan eşyalarınız ya da kullanmadığınız eşyalarınız için İstanbul İzmir parça eşya depolama alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Evden eve nakliyat eşyalarınızı nakliye aracımız ile alıp kayıt tutarak muhafaza edebiliriz. Kesinlikle güneş ışınlarının görmeyeceği havadar alanlarımız ile hizmetinizdeyiz. İstanbul İzmir parsiyel nakliye beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan hatta daha fazlasını size sunan sağlam nakliye firmasıdır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat