Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Hayat şartları, zamansız ve plansız gelişen atamalar derken herkesin taşıma şirketleri ile alakalı geçmişi vardır. Gördüğü hizmete göre genelleme yapılarak genelde yorum yapılır. Eğer bir firmadan memnun kalmadıysanız tüm firmalar sizin gözünüzde kötüdür. İkitelli parça eşya taşıma hizmetinden memnun kalacağınıza firma olarak garanti verebiliriz. Firmamızda size sağlayan profesyonel taşıma ekibi, montaj ve demontaj ekibi, kaliteli malzeme ile paketleme olanağı sadece sizi memnun etmek için vardır. Taşıma şirketlerine olan önyargınızı firmamızdan hizmet alarak kıracağınıza eminiz.

Firma olarak genellikle taşıma ile alakalı tüm hizmetleri size sunmaktayız. Parça eşya taşıma işini her firma azımsayıp zaman bile ayırmaz iken biz firma olarak eşyalarınızı az ya da çok fark etmeksizin dilediğiniz her yere taşıyabiliriz. İkitelli parça eşya taşıma işinde kullanılmayan veya eskiyen mobilyalarınızı, yardım amaçlı vereceğiniz eşyalarınızı, kızlarınızın çeyizini zorluk çıkarmadan taşırız. Bu taşıma şekli diğer taşıma şekline göre daha ekonomiktir. Sizleri üzmeyecek kadar küçük meblağlara taşınmaktadır.

Taşıtmaya karar verdikten sonra firmamızın resmi internet sitesinden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Taşıtacağınız eşyalarınızın durumu, ne zaman taşıtacağınız, nerden nereye taşınacak bu bilgilerini verdiğiniz takdirde sizin istediğiniz zamanda taşımaya hazır halde bekleriz. İkitelli parça eşya taşıma konusunda firma olarak diğer firmalardan daha kaliteli hizmeti size sunduğumuzu rahatlıkla görebilirsiniz. Memnun kaldığınız hizmetten dolayı yakın çevrenize demeçler verip tavsiye de edeceğinize eminiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat