Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ihlamurkuyu Nakliyat

Evinizi, parça eşyanızı veya ofisiniz mi taşınacak? Ya da eşyalarınıza bir depo mu lazım? Cevabınız evet ise, bizim gibi seçkin bir nakliyat firması ile çalışmanız, hem sağlığınız hem bütçeniz, hem de eşyalarınızın güvenliği için ehemmiyetlidir. Bu eşyalar nasıl taşınacak, bana maliyeti ne olacak, eşyalarıma özen gösterilecek mi, eşyalarımın depoda ki durumu ne olacak diye tasa edip düşünerek sağlığınızı bozmayın. Kaygısız bir şekilde Ihlamurkuyu eşya taşıma firmaları içinde seçkin bir konumu olan firmamız olarak ekonomik boyutta, sizin önceliklerinizi gözeterek eşyalarınızı toplarız, yeni adresinde kurarız ve depomuzda korur ve gözetiriz.

Ihlamurkuyu ev taşıma firmaları arasından bizi tercih etmeniz için birçok neden vardır. Ekonomik ücret konusunda Ihlamurkuyu evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkan firmamız olarak, eşyalarınızın paketlenmesi, toplanması, nakliyesi, yeni adresinde kurulması sürecinde profesyonel ekiplerle çalışmaktayız. Elektrikli ve elektronik olan eşyalarınızın, ahşap mobilyalarınızın, suyla çalışan eşyalarınızın toplanması ve kurulması işlemlerini alanında profesyonel olan ustalarımız yapmaktadır.

IHLAMURKUYU NAKLİYAT FİRMALARI

Ihlamurkuyu ofis taşıma alanında da hizmet veren firmamız olarak, eşyalarınızı sigorta kapsamında asansörlü taşıma araçlarımız ile taşımaktayız. Eşyalarınızın özelliğine dikkat ederek paketleme ve eşya sarma malzemeleri kullanmaktayız. Ihlamurluyu eşya depolama alanında da hizmet veren firmamızın deposuna verdiğiniz eşyalarınızın nemden, rutubetten ve her türlü haşereden korumak için düzenli olarak ilaçlarız ve havalandırma usulüyle koruruz. Evden eve nakliyat referansımız adımızdır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat