Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / İdealtepe Nakliyat

İdealtepe Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti alırken bir taşımacılıktan ne bekliyorsanız bunu açık açık firmanıza aktarmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz gibi taşıma olması adına daha önceden bir araştırma yaparak taşıma firması seçmeniz gerekir. İdealtepe ev taşıma bir taşımacılık hizmetinden ne bekliyorsanız sizlere daha fazlasını sunarak hiçbir noktada mağdur olmanızı istemez.

Ayrıca firmamızda  İdealtepe ofis taşıma alanında da hizmet vermekteyiz. Binlerce tl değerinde ki o değerli ofis eşyalarınızı güvenle tek emanet edebileceğiniz adres firmamızdır. Ofis eşyalarınızı gruplayarak ve barkot yapıştırarak karışmasına engele oluruz.  İdealtepe eşya taşıma olarak yıllarca bu sektörde var her zaman ilk tercihler arasında yer almışızdır.

EN İYİ TAŞIMACILIK, İDEALTEPE EV TAŞIMA

Firmamızda eşya taşıma ev ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra yaptığımız depolama hizmetiyle de adımızdan sık sık söz ettiririz. İdealtepe eşya depolama tüm değerli eşyalarınızı yıllarca depolar. Eşyalarınızı saklama alanındaki hava koşuluna göre özel ambalajlarlar paketleyerek güvenle depolarız. İdealtepe evden eve nakliyat ile taşıma işlemi başta olmak üzere depolama hizmeti ve ofis eşyalarınızı taşıma hizmeti de vererek her alanda sizlere memnun ederiz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım