Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

İçmeler Nakliyat

Sektöründe öncü olan firmamız İçmeler ev taşıma hizmetleri ile en kaliteli nakliyat çözümler sunmaktadır. Evden eve nakliyat alanında profesyonel çalışmaları bulunan firmamız antika eşyalarınızın, kırılabilir cam malzemelerin ya da piyano gibi hacmi geniş değerli eşyalarınızın paketlenmesinde ve taşınmasında titiz çalışmalar sunmaktadır.

Bu alanda İçmeler ofis taşıma hizmetlerinde sunulan profesyonellik ile eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması söz konusu olacaktır. Dijital eşyaları kutulanırken ekstra ambalaj malzemeleri de kullanılmaktadır. Aynı özen kırılabilir cam malzemeleriniz içinde geçerli olmakta ve İçmeler eşya taşıma hizmetlerimizde ambalajlama hizmetlerimizi sorunsuz taşıma çalışmalarımızın sigortası olarak özenle yapmaktayız. Özellikle büyük şehirlerde eşya saklama adeta bir mecburiyet halini aldı.

İÇMELER EVDEN EVE NAKLİYAT

Bu alanda da firmamız İçmeler eşya depolama hizmetleri ile eşyalarınızı istediğiniz tarihe kadar muhafaza etmektedir. Paketleme alanında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Eşyalarınız maddi yatırımlarınızın ve manevi değerleri itibari ile güvenli bir şekilde saklanması ve yeni adreslerine ulaştırılmasında titizlikle çalışmaktayız. Özellikle İçmeler evden eve nakliyat hizmetleri ile tüm müşterimizin taleplerine birebir çözümler ile hizmetler sunulmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat