Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

İçerenköy Nakliyat

Bazı sebeplerden dolayı bir yerden bir yere taşınmamız gerekebilir. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için belli bir zamana gerek vardır ve günlük hayatın yoruculuğu yanında bu işlere zaman ayırmak zorlaşır. Bunu sizin yerinize yapan İçerenköy evden eve nakliyat ile eşyalarınız paketlenip, taşınır ve istenilen yere götürülür. Sizi bir nebzede olsa bu tür işlerden kurtarmak için hizmet vermektedir.

Eşya Taşıma ve Depolama

İçerenköy ev taşıma ekibi eşyalarınızı belirli paketleme teknikleri ile paketledikten sonra eşya tipine göre yerleştirme yapar ve bir düzen içerisinde taşıma işlemini gerçekleştirir. İstenilen yere bırakılan eşyalar evin içine taşındıktan sonra geri kalan yerleştirme işi size kalmaktadır. Sadece ev değil ofis eşyalarını da taşıyan İçerenköy ofis taşıma ofisinizi de istenilen yere taşıma görevini üstlenmektedir.
Evden eve nakliyat prensiplerinin hepsi ofis taşıma için de geçerlidir. Eşya taşımanın yanı sıra eşya depolama işini de üstlenen İçerenköy eşya depolama sizin istediğiniz süreler içerisinde eşyalarınızı depolayabilir. İsteklerinizi yerine getirmek için her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat