Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Huzur Nakliyat

Profesyonel anlayış içinde hizmet sunan nakliye firmamız, merkez semtlerden olan Huzur ev taşıma başta olmak üzere çeşitli taşımacılık faaliyetlerinde yüksek kalite sunmaktadır. Sahip olunan geniş araç filosunun yanı sıra, uzman kişilerden oluşan ekiplere de sahip olan firmamız kusursuz hizmet vaat etmektedir.

Huzur ofis taşıma işlemlerinde daha çok küçük boyutlu araçlar kullanılmakla birlikte mobilyaların taşınmasında farklı teknik destekler sağlanmaktadır. Demonte ve monte işlemleri de ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Bununla birlikte bir ya da birkaç parçadan oluşan eşyaların taşınma işlemi de kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Önemli semtlerden Huzur eşya taşıma açısından firmamızın hizmet götürdüğü bölgelerdendir.

NAKLİYE ÇEŞİTLERİMİZ

Zamanında teslim yapılan eşyaların hiçbir sorun almadan ulaştırılması sağlanmaktadır. Huzur eşya depolama açısından da zengin alanlara sahip olan firmamızın müşteri memnuniyet oranı da bir hayli yüksektir. Huzur evden eve nakliyat hizmetleri de sunan firmamız, sadece taşıma değil, paketleme, ambalajlama işlemlerinde de hizmet sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat ekibimiz tarafından düzenli bir şekilde yapılan paketleme işlemlerinde kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Eşyaların her bölgesinin kaplanmasından dolayı vuruk, çizik ya da çatlak oluşmasına izin verilmemektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat