Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Geniş araç filosuna ve yetişmiş kişilere sahip olan nakliye firmamız Hasanpaşa parça eşya taşıma işlemlerinde önemli bir hizmet verebilmektedir. Gerek kurumsal firma anlayışına sahip olunmasından dolayı, gerek yapılan iş kalitesinin yüksek seviyede olması işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Firmamız ile kurulan irtibatın akabinde eşya hakkında bilgilendirme alınmaktadır.

Daha sonrasında uygun olan ekibimiz belirtilen adrese yönlendirilmektedir. Parça eşya taşıma işlemlerinde adresten adrese ulaşım sağlanmaktadır. Bunun dışında birçok işleminde ekibimiz tarafından yapılması zahmetsiz olmasını sağlamaktadır. Bu durumda müşterilerin memnuniyet oranını arttıran en önemli unsurlardandır.

Bilindiği gibi taşıma işlemlerinde paketleme çok önem taşımaktadır. Sağlıklı bir şekilde paketlenen eşyaların hasar görmesi söz konusu olmamaktadır. Bundan dolayı her türlü paketleme uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanılması da önemli bir etkiye sahiptir. Ayrıca eşyanın özelliğine göre paketleme işlemleri çeşitlilik göstermektedir. Hasanpaşa parça eşya taşıma işleminde paketleme ve kolileme sonrasında eşyanın araca indirilmesi sağlanmaktadır. Başta merdiven köşeleri olmak üzere hasar verme riskine sahip yerlere karşı oldukça dikkatli olunmaktadır.

Uzman ekiplerimiz tarafından araca taşınan paket eşyaların belirlenen zaman içinde adrese teslimi yapılmaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde trafik koşulları da değerlendirilmektedir. Çünkü bazı saatler arasında oldukça yoğun bir trafik ile karşılaşılması söz konusudur. Güvenli bir şekilde taşınan paket eşyaların tesliminde hiçbir hasar almadığı görülmektedir. Her gün taşıma yapılma olanağı sunan kurumsal firmamız, nakliye işlemlerinde sunduğu yüksek kaliteye ters bir şekilde makul fiyatlarda hizmet sağlamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat