Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Harmantepe Nakliyat

Harmantepe evden eve nakliyat değerli eşyalarınızı listeleyin ve özel sigortaya ihtiyacınız varsa düşünün. Bazı değerli veya kırılgan özel hareketli sigortaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sigorta şirketine başvurun ve ayarlayın. Pahalı hakkında bağlantı elektrikli eşya , mücevher, antika veya diğer değerli. Hareket sırasında kıymetli bir şeyin hasar görmesi için biraz fazla sigortalı olma iyidir.

Evden eve nakliyat sipariş kutuları ve diğer hareketli sarf malzemeleri Çanak çömlek veya giyim kutuları için kutuları, kabarcık sargısı, işaret kalemleri ve özel eşyaları almaya devam edin. Her zaman, ihtiyacınız olacağını düşündüğünüzden biraz daha sipariş verin. Ayrıca birçok yerde iyi fiyatla geri dönüşlü sandıklar kiralayabilirsiniz. Hareketli malzeme türleri şunları içerir:

Standart ambalaj kutuları - Genel ambalaj kutuları faydalı veya her türlü ambalaj, özellikle kırılgan olmayan ürünler.Ayna ve en aynalar, resim ve geniş diğer korumak için mükemmel bir resim kutulari Özel olarak tasarlanmış kutular Kırılgan taşınma ve depolama öğeleri.

Bulaşık ve plaka kutuları - Mutfak eşyalarını ve tabak, kaseler, tabaklar, süs eşyaları, lambalar vb. Gibi kırılgan nesneleri korumak için oluşturulmuş kutular. Dolap kutuları - Dolap kutuları, giyim eşyalarını kolayca tutmak ve korumak için tasarlanmıştır.

Harmantepe Evden Eve Taşıma & Paketleme

Dosya kutuları - Evrak işlerini, dosyaları ve diğer belgeleri güvenli, korunan ve organize tutmak için tasarlanmış paketleme kutuları. Kabarcık sargısı - Kırılgan nesneler üretmek veya paketleme kutularındaki boşlukları doldurmak için çok amaçlı koruyucu malzemeler. Gevşek dolgu ambalaj malzemesi - Boş alanlara doldurarak yuvarlak koruma sağlamak için kutulara dökülecek şekilde özel olarak tasarlanmış malzeme.

Ambalaj kağıdı - Ambalaj kağıdının kullanılması, yüzey koruması ve tamponlama sağlayarak eşyalarınızı temiz, kir ve toz içermemektedir.

Streç sargısı - Yumuşak mobilyalar gibi daha büyük nesnelerin etrafına sarılarak emniyetli ve kirden arındırılabilir.

Şilte çantası - Hareket halindeyken şilteizi kir ve kirden arındırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Ambalaj bandı - Tüm kutularınızı kapalı tutmak için kullandıysanız, bantlarken kapatma ve diğer genel amaçlı yapışkan durumlar çeker.

Bant dağıtıcı-Ambalaj bandını çok daha hızlı ve daha kolay bir şekilde uygulama imkanı sunar! Sinir bozucu şeylerden kaçınmak için önerilir 'şeridin sonu nerede?' Anlar.

İşaret kalemleri - Kutularınızı çabucak ve net bir şekilde işaretleyerek, iyi izleme ve envanter çekme olanağı sağlar.

Hizmetlerimiz

Harmantepe ev taşıma

Harmantepe eşya taşıma

Harmantepe büro ofis taşıma

Harmantepe eşya depolama

Harmantepe nakliye fiyatları

Harmantepe nakliye firmaları & şirketleriofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat