Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Hakkımızda

Uzun yıllardan bu yana şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sunmakta olan Uysal Nakliyat firmamız 1968 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş olan firmamız bu doğrultuda sürekli olarak yenilikçi bir bakış açısı ile ilerlemiş olup misyon ve vizyonunu belirlerken müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamıştır. Çağın sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda müşterilerine kaliteli hizmet sunmakta olan Uysal Nakliyat firması sektörde yer alan nakliye firmaları içerisinde hatırı sayılır bir yer elde edebilmek ve bu yere müşteri desteği ile ulaşabilmek adına her zaman dürüst ve kaliteli hizmet sunmaya özen göstermiş ve kendisine çizdiği çizgi üzerinde emin adımlar ile ilerleyerek bugünlere gelmeyi başarmıştır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan ve müşteri memnuniyetine öncelik veren Uysal Nakliyat, müşteri memnuniyetinden ödün vermemek adına kadrolarını oluştururken oldukça titiz davranmıştır. Güler yüzlü hizmet politikasına değer vermekte olan firmamız bu sebeple çalışan kadrosunda yer alan elemanların tümünün müşteri ilişkilerinde oldukça saygılı, güler yüzlü ve hoşgörülü olmalarına özen göstermiştir. Çalışan kadrosunda bulunan elemanların güler yüzlü olmasının yanı sıra işinin ehli bireyler olmasına da özen gösteren firmamız bu sebeple çalışan kadrosunu oluştururken oldukça seçici davranmıştır. Özenli çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan, nakliye işinde deneyimli ve özverili çalışanlar ile yoluna devam etmekte olan Uysal Nakliyat kendisine çizmiş olduğu yolda müşteri memnuniyeti ve çalışan kadrosunun güçlü duruşu ile oldukça emin adımlar ile ilerlemektedir.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan Uysal Nakliyat kurulduğu günden bu yana sürekli olarak ileriye dönük çalışmalar yapmış ve geldiği konumu hiçbir zaman yeterli görmeyerek müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunmayı hedeflemiş ve bu yönde çalışmalar yapmaya özen göstererek bu günlere gelmiştir. Yeniliklere açık bir bakış açısına sahip olan Uysal Nakliyat sürekli olarak kendisini geliştirecek ve daha ileriye taşıyacak adımlar atmaktan çekinmeyerek müşterilerine yalnızca nakliye hizmeti değil aynı zamanda kaliteli hizmet sunmayı da kendisine ilke edinmiştir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat