Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Güzelyalı Nakliyat

Profesyonellik çerçevesinde sunduğu geniş ölçülü taşımacılık faaliyetleriyle ön plana çıkan firmamız Güzelyalı evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok farklı hizmet şekline sahiptir. Firmamız ile iletişime geçilerek randevu alınması durumunda istenilen gün ve saatte hizmet verilmektedir. Geniş araç filosuna sahip olmakla birlikte aynı zamanda tecrübeli ekip çalışanları olan taşımacılık firmamız kaliteli ve kusursuz bir nakliye hizmeti sağlamaktadır.

TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat firmamızın hizmet kapsamında yer aldığı semtlerden olan Güzelyalı ev taşıma işlemlerinde farklı araç imkanları da sunulmaktadır. Çok odalı evler için büyük araçlar kullanılırken eşyanın az olması halinde küçük araçlar yeterli olmaktadır. Eşyaların taşıması dışında paketlenmesi, ambalajlanması ve düzenlenmesi gibi aşamalarda ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Böylelikle hiçbir zahmette bulunmadan işlemler tamamlanmaktadır. Ev dışında Güzelyalı ofis taşıma hizmetleri de sunan firmamız teknolojik imkanlar noktasında da üst düzey bir nakliye hizmetinin gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Yüksek katlı binalardan yapılacak ev veya ofis taşıma işlemlerinde asansörlü düzenek kullanımı sağlayan firmamız tarafından aynı zamanda eşyaların sigortalanması da sağlanmaktadır. Güzelyalı eşya depolama açısından da geniş imkanlar vaat etmesi tercih noktasında önem taşımaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat