Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşımacılığıdır. İstanbul’un çeşitli ilçelerinden alınan eşyaların taşınması kısa süre içinde gerçekleşmektedir. Güngören parça eşya taşıma işlemlerinde önemli bir ağa sahip ilçelerin başında gelmektedir. Çeşitli boyutlarda olan araçlarımız ile sunulan hizmetlerden olan parça eşyalar, evden alınarak belirtilen adrese götürülmektedir. Her ne kadar sadece taşıma olarak ifade edilse de uzman ekibimiz tarafından birçok hizmet sunumu da gerçekleştirilmektedir. Eşyaların paketlenmesi başta olmak üzere ambalajlanması, yerleştirilmesi gibi işlemlerde ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

PARÇA EŞYA TAŞIMA ÖZELLİKLERİ

Yapılan işlemlerde kullanılan teknolojik aletler olabildiği gibi malzeme ve ambalajlarda üst sınıf kaliteye sahiptir. Bundan dolayı eşyaların düşürülmesinde hasar alma ihtimali azalmaktadır. Güngören parça eşya taşıma işlemlerinde sunulan bir diğer önemli avantaj ise zamandır. Firmamız ile kurulan iletişimden sonra eşyanın durumu hakkında bilgi verilmektedir.

Daha sonrasında eşyanın ne zaman teslim edilebileceği belirtilmektedir. Bu sürenin aşılması ise söz konusu olmamaktadır. Yapılan işlemlerin ışığında belirlenen zaman trafik yoğunluğuna göre de hesaplanmaktadır.

Kaliteli ambalajlanan parça eşyaların taşınmasında ise bir hasar almaması için dikkatli olunmaktadır. Gerekli görülmesi halinde köşe bölümleri ve çıkıntılı alanları streç filmler ile de sarılmaktadır. Ayrıca belirli alanlara yumuşak malzeme de eklenmektedir. Böylece gerek taşıma anında gerekse araç içinde vuruk, çatlak, kırık, çizik oluşumları önlenmektedir. Güngören parça eşya taşıma işlemlerinde profesyonel bir hizmet sunan firmamız, her türlü imkânı kullanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat