Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Güngören Nakliyat

Yıl olmuş 2017 ve maalesef insanlar bir taşıma şirketinden beklentilerini hizmet olarak alamıyorlar. Bu soruna  Güngören ev taşıma şirketimiz başka yerlerde bulamayacağınız hizmetleri ile son veriyor. Uyguladığımız tüm hizmetler sizin güler yüzünüz için ve sonuna kadar memnun kalmanız adınadır. Taşımanın tüm alanlarında olduğu gibi Güngören ofis taşıma işinde de iddialıyız.

Evden eve nakliyat işlerimizi yapmadan bize başvurduğunuz an sizlerle ücretsiz ekspertiz raporu hazırlayarak nasıl bir yol izleyeceğimizi planlarız. Planlarımız arasında eşyalarınıza uygun bir ekip kurarak Güngören eşya taşıma hizmetine başlarız. Eşya ve ofis eşyası taşımak için yanımız getirdiğimiz özel ambalajlarla sıkı sıkıya sardığımız değerli eşyalarınızı geniş araç filolarımızdan eşyalarınıza uygun olan aracımıza yükleriz.

UYGUN EV TAŞIMA

Ayrıca hizmetlerimiz yalnızca eşya ve ofis taşıma üzerine değildir.  Güngören eşya depolama olarak yıllardır yaptığımız güvenli depolarda eşyalarınızı koruma alanımızda vardır. Sizlere bu hizmet eşyalarınızı istediğiniz süre içerisinde gelip alma hakkını da verir. Bütün hizmetlerden yararlanmak ve kaliteli taşımacılığı,depolamayı uygun fiyata almak için  Güngören evden eve nakliyat sitemize ulaşın!ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat