Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Gülensu Nakliyat

Evden eve nakliyat firmalarının en önem verilen özelliği taşıma sektöründe titiz çalışma prensiplerine sahip olunması olmaktadır. Farklı alternatifler sunarak gerçekleştirilen Gülensu ev taşıma işlemleri müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin görülen hizmetlerden memnun kalması ve bir daha Gülensu eşya taşıma konusunda tercih edilme oranının yüksek olmasına önem verilmektedir.

Farklı şehir veya ilçelere göre gerçekleştirilecek olan Gülensu evden eve nakliyat çalışmalarına müşterilerin karar vermesi ile tüm paketleme işlemleri firma tarafından özenle yapılmaktadır. Her türlü taşıma seçeneklerinden faydalanılması için hizmet ve ekipman yönüyle tam donanıma sahip olan Gülensu ofis taşıma hizmetleri içinde her türlü hizmet müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

EŞYALARINIZI ZARAR GELMEDEN KOLAYCA TAŞINMA İMKÂNI

Taşıma sektöründe tecrübe kazanarak her geçen gün daha iyisi olmayı hedef bilen ve bu anlamda kaliteli personelleri bünyesinde barındıran Gülensu eşya depolama alanında da yeterli donanıma sahip olmaktadır. İstediğiniz süre zarfında depolama alanının sunulması ve depolama esnasında tüm eşyalarınız paletler üzerine hassas bir şekilde yerleştirilmektedir. Kusursuz bir taşıma hizmeti ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için çalışılmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat