Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Göllü Nakliyat

Yılların bilgi birikimiyle nesilden nesile süregelen işletmemiz Göllü evden eve nakliyat işlerinizde bir numaralı tercihiniz olmaya adaydır. Atalarımızdan devraldığımız bayrağı daha nesiller boyu devam ettirme amacındayız. Tecrübeyi teknolojiyle harmanlayan firmamız Göllü ev taşıma işlerinizi büyük bir özen ve hızla yapmaktadır.

Güven kazanmanın uzun bir zaman gerektirdiği bilinciyle Göllü ofis taşıma konusunda da gerekli yetkinliklere sahiptir. Yeni nesil asansörlü taşıma sistemlerimizle taşınma süresini minimuma indiren firmamız, tüm taşınma telaşınızı ortadan kaldırmaktadır. Kullanılan her türlü paketleme ve koruma malzemeleri kaliteli özenle seçilmektedir. Ekiplerimiz en küçükten en büyüğüne kadar tüm paketleme işlemlerini kendileri yapacaktır. Ayrıca tesisat ve marangoz ekiplerimiz de beyaz eşya, dolap ve vitrin gibi ağır eşyalarınızın sökülüp yeniden monte edilmesini sağlayacaklardır.

SİZ DİNLENİN BİZ HALLEDERİZ

Sektördeki varlığı güveni temsil eden firmamız olarak ayrıca Göllü eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Kaliteli ve teknolojik depolarımızla eşyalarınızı kapınızdan almaktayız. Gerekli bilgilendirmeler sonrasında dilerseniz sizin belirlediğiniz koşullarda gerçekleştirilecek depolama hizmetimiz de tüm lojistik standartlarını sağlamaktadır. Eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz depolarımız 24 saat sürekli izlenmektedir. Gerek evden eve nakliyat gerekse depolama işlerimizde eşyalarınız anlaşmalı firmalarımızca sigortalanmaktadır. Siz tarihe karar verin, gerisi bizim işimiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat