Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Göçbeyli Nakliyat

Gelişmişlik düzeyi bakımından önemli semtlerin başında gelen Göçbeyli evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Kurumsallığını tamamlamamış ve profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren taşımacılık firmamız nakliye işlemlerinde standartların çok üstündedir. Eşyaların durumuna göre araç seçimi yapılmasının ardından ekiplerimiz hızlı bir şekilde taşımacılık faaliyetlerine başlamaktadır. Göçbeyli ev taşıma hizmetlerinde yer alan paketleme, ambalajlama, sıralama, düzenleme, kolileme gibi her türlü aşama ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Böylelikle hiçbir şekilde zahmete girilmediği gibi, aynı zamanda eşyaların yanlış paketlenmesinden dolayı zarar görmesinin de önüne geçilmektedir.
Kırılma ihtimali olan eşyaların çok daha büyük kolilere konulması ve köşe kısımlarının yumuşak unsurlar ile desteklenmesi zarar görmemesini sağlamaktadır. Bununla birlikte eşyaların çıkık bölgelerinin streç film ile sarılması da çizik, vuruk gibi olayların olmasını engellemektedir.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE ÖNEMLİ AVANTAJLAR

Evden eve nakliyat yüksek kattan yapılacak taşıma işlemlerinde asansörlü düzenek imkânı da sunulmaktadır. Göçbeyli ofis taşıma işlemleri içinde geçerli olan asansörlü düzenek ile çok daha kolay bir şekilde eşyalar indirilmektedir. Herhangi bir risk ihtimali olan bu sistemde güvenlik açısından da gerekli unsurlar firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda zamandan tasarruf edilmesi de sağlanmaktadır. Göçbeyli eşya depolama açısından da geniş imkanlar vaat etmesi, firmamız açısından bir başka önemli husustur.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat