Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Girne Nakliyat

Girne Nakliyat

Firmamız Girne evden eve nakliyat şirketi olarak her zaman en iyisini ve en güzelini amaç edinmiş kadrodan oluşmaktayız. Samimi ve içten davranan kadromuz ile sizlere taşınma işleminde en güzel hizmeti vermekten gurur duyarız. Eşyalarınızın taşınma esnasında ekip olarak bizler kendi eşyalarımızmış gibi sizin eşyalarınızı taşır ve hasarı önlemek adına en kaliteli malzemeler ve araçlar kullanırız. Evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyat, eşya depolama, şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmayı isteriz.

GİRNE TAŞIMACILIK

Girne ev taşıma ile evde bulunan eşyalarınızı güzelce paketleriz. Girne ofis taşıma hizmeti ile ofis eşyalarınızı uygun araçlarla istediğiniz yere kıza zamanda taşırız. Girne eşya taşıma, eşyalarınıza her zaman dikkatli davranarak eşyalarınızın zarar görmesini en aza indirir. Girne eşya depolama, paketleme aşamasının ardından eşyaların güvenli yerde bekletilmesi hizmetidir. Girne nakliyat firması olarak bizler, sizlerin güvenini kırmayacak şekilde davranır ve eşyalarınızı en kıza zamanda istediğiniz yere ulaşmasını sağlarız.

Teklif İste
Biz size ulaşalım