Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa

Kurumsal anlamda önemli bir aşama kaydetmiş firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşımacılığıdır. Bilhassa Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma alanında önemli bir hizmet alımı gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişime geçilmesi halinde evden teslim alınan parça eşyalar, belirlenen süre içinde istenilen adrese hasarsız bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sorunsuz bir hizmet alımı için birtakım bilgilerin önceden verilmesi de gerekmektedir.

Tek bir parça eşyanın taşınması istenebildiği gibi, birden fazla eşyada firmamız tarafından taşınabilmektedir. Bununla birlikte her türlü işlemin uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirmesi birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Parça eşyanın hazırlanması, ambalajlanması, paketlenmesi işlemleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bundan dolayı zahmetsiz bir işlem olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma işlemlerinde bilindiği gibi, taşıma kadar paketleme de önem arz etmektedir.

HASARSIZ PARÇA EŞYA HİZMETİ

Parça eşyanın yanlış bir şekilde paketlenmesi hasar almasına sebebiyet verebilmektedir. Bundan dolayı firmamız tarafından yapılan paketleme işlemlerinde yüksek kaliteye sahip ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte değişim unsurlarında kullanılması mümkün olmaktadır. Kırılabilme ihtimali olan parça eşyaların taşınmasında gerekli görülmesi halinde bu malzemeler tercih edilmektedir.

Müşteri memnuniyet oranı gayet yüksek olan firmamız tarafından verilen Gaziosmanpaşa parça eşya taşıma hizmetinde trafik yoğunluğu da hesaplanmaktadır. Bazı durumlarda gecikmelerin yaşanmaması için süre takibi de yapılmaktadır. En ufak bir hata olmadan eşyalar, belirtilen adrese ve kişiye zamanında teslim edilmektedir.

Teklif İste
Biz size ulaşalım