Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Florya Nakliyat

Florya Nakliyat

Günümüzde maalesef insanlar kolay yoldan para kazanmak için evden eve nakliyat işlerinde süslü laflarla sizlerin aklınızı karıştırırken Florya evden eve nakliyat sizlere bu güvensizliği unutturacak türden hizmetler ile gönül rahatlığıyla nakliyat işleriniz için arayacağınız tek firmadır. Florya gibi bir semtte böyle firmayı bulmak sizleri sevindirecek ve gönül rahatlığıyla bizimle çalışmaktan memnun şekilde firmamızdan ayrılacaksınız. Florya ev taşıma semtin ilk ve tek güvenilir taşımacılığını üstlenir.

GÜVEN TAŞIRIZ!

Firmamız teknolojinin getirdiği tüm kolaylıklara sahip yapısı ile karşınızda olmaktan gurur duyar. Bir taşımacılıkta ne gerekiyorsa hepsine sahip alt yapımız sayesinde eşyalarınız taşınırken ve adrese ulaşırken başına bir şey gelme olasılığı da azalır. Ayrıca Florya ofis taşıma seçeneği ile yine bir numaralı taşıma işlerine imza atmıştır. Ofis eşyalarınız karışmaması için etiketleme yöntemi kullanılır ve gerekirse asansörlü araçlarımız ile taşıma gerçekleştiririz.

Herhangi bir durumdan dolayı eşyalarınızı depolatmak istediğinizde arayacağınız tek firma Florya eşya depolama firmasıdır. İstediğiniz gün ve istediğiniz saate adresinize gelerek depolatmak istediğiniz eşyanızı alarak yıllarca en iyi şekilde depolarız.

Teklif İste
Biz size ulaşalım