Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Fikirtepe Nakliyat

Zamanla insanların güvenini kıran işini doğru dürüst yapmayan firmalara inat Fikirtepe evden eve nakliyat işi teslim aldığından itibaren sizlere kaliteli nakliyatla tanışmanıza yardımcı olur.

Geniş araç filolarımız her türlü eşya miktarını ve büyüklüğünü taşıyabilecek kapasiteye sahip olduğu için nakliye sırasında eşyalarınızın başına bir şey gelme riski nerdeyse sıfıra iner. Hangi nedenden olursa olsun tamamen evinizi taşıtmak istediğinizde semtin ve şehrin en iyi evden eve nakliyat çözümleri Fikirtepe ev taşıma üretilir.

KOLAY NAKLİYAT; FİKİRTEPE NAKLİYAT

Güveninizi yarı yolda bırakmayacak taşıma işlemleri ile ofis eşyalarınızı da Fikirtepe ofis taşıma ekibine gözü kapalı teslim edebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında olan ofis taşıma seçeneğimiz, köklü ofis sahiplerinin yıllarca tercih ettiği firmaların arasında ilk sırada yer almaktayız.

Hizmetlerimiz bunlarlada yeterli olmayıp yeni evinize sığmayan veyahut herhangi bir nedenden dolayı eşyalarınızı muhafaza etmeniz adına eşya depolama seçeneğimizde vardır. Fikirtepe ofis taşıma nem ve rutubetsiz almayan her gün temizlenen depolarda aklınız arkada kalmadan, uygun fiyatlı depolatma işini teslim edeceğiniz bir firmadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat