Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Fetih Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmamız gerektiğinde eşyaları taşımak en zahmetli iştir. Bu zahmetli iş aynı zamanda fazla zaman almaktadır. Çalışan ya da okuyan kişiler için bu zamanı yaratmak oldukça zordur. Bu taşıma işlemini sizin yerinize yapan firmalar bulunmaktadır. Fetih evden eve nakliyat bunlardan birisi olup eşyalarınızı sizin yerinize taşımaktadır.

Eşya Taşıma Ve Depolama

Özel bir paketleme işlemi ile eşyalarına zarar gelmesi ortadan kaldırılmaktadır. Daha sonra yapılan yerleştirme ve taşıma işlemi ile birazda olsa sizin zamanınızı size bırakmak ilk prensiplerimiz arasındadır.

Fetih ev taşıma sizin eşyalarınızı kendi eşyaları yerine koyup ona göre bir taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Sadece ev değil ofis eşyalarını taşıyan Fetih ofis taşıma aynı özeni ofis eşyalarını taşırken de gösterir. Profesyonel bir ekiple çalışıldığı için herkes işinin bilincinde davranmaktadır. Ev ve ofis taşımanın yanı sıra eşya depolama işlemini de size sunmaktadır.

Fetih eşya depolama ile eşyalarınızı bize istediğiniz süre kadar emanet edebilir ve bizde depolama işlemini gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınız eşyalarımızdır. Mahallesi olan Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde de firmamız ile ihtibata geçebilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat