Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Ferhatpaşa Nakliyat

Ferhatpaşa Nakliyat

Ferhatpaşa evden eve nakliyat işlemleri başta olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetlerinde öne çıkan kurumsal firmamız, uzman ekibi ile yüksek kalite sunmaktadır. Sadece nakliye değil, aynı zamanda eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, kolilemesi ve düzenlenmesi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. AB standartlarında olan ambalajlamalar yapılmasından sonra Ferhatpaşa ev taşıma işlemleri yapılmaktadır. Herhangi bir zarar görmemeleri için yapılan paketleme işlemlerinde doğru bir şekilde titiz bir çalışma gösterilmesi büyük önem taşımaktadır. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız, Ferhatpaşa ofis taşıma işlemlerinde daha küçük araçlar kullanabilmektedir.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE YETKİNLİK

Üst düzey bir kaliteye sahip firmamız çalışanları tarafından taşınan eşyalar üzerinde çizik, vuruk oluşmaması için streç filmde kullanılabilmektedir. Yüksek katlı taşımacılıkta ise asansörlü düzenek kullanımı da mümkündür. Böylelikle eşyaların çok daha güvenli bir şekilde taşıması gerçekleşmektedir.

Ferhatpaşa eşya depolama hizmetlerinde de oldukça geniş bir hizmet sunan firmamızın müşteri memnuniyet oranı da yüksektir. Zahmetsiz bir şekilde nakliye işlemleri almak istenmesi halinde iletişim geçilmesi yeterlidir. Belirlenen tarih ve saatte nakliye hizmeti alınma ihtimali yüksek olmakla birlikte istenilen bilgiler doğrultusunda en uygun şartlar ayarlanmaktadır.  En iyi nakliye bilgileri için  evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edin.

Teklif İste
Biz size ulaşalım