Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Alanında en iyilerinden olan nakliye firmamız parça eşya taşıma işlemlerinde de güven ve kusursuz taşıma vaat etmektedir. Her türlü parça eşyanın taşınabilmesi için farklı boyutlarda araçlarımız hizmet vermektedir. Bununla birlikte alanında yeterli tecrübeye sahip kişilerden oluşan ekiplerimizde bulunmaktadır. Fenerbahçe parça eşya taşıma işlemlerinde her türlü teknolojik yardımdan da faydalanılması firmamızı birkaç adım öne çıkarmaktadır.

PARÇA EŞYA TAŞIMADA PAKETLEME

Evden eve nakliyat firmamız ile çeşitli seçeneklerle kurulan irtibatta gerekli bilgiler verilmektedir. Fenerbahçe parça eşya taşıma işleminde gerekli olan hususlar hakkında bilgi alınabildiği gibi, istenen tarih ve saatte paket teslim alınmaktadır. Son derece yüksek imkanlara sahip bir firma olmamızdan dolayı teslim süresi kısa olmaktadır.

Parça eşya taşıma erken saatlerde firmamıza ulaşılması durumunda gün içinde paketin teslim edilmesi mümkündür. Bu durumda daha kısa sürede paketin ulaştırılmasını beraberinde getirmektedir. AB standartlarına uygun bir ambalaj malzemeleri ile yapılan paketlemelerden sonra eşyanın zarar görmesi imkân dahilinde değildir. Bununla birlikte her türlü işlem ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu durumda zahmetsiz bir paket taşıma hizmet sunmaktadır.

Sağlanan hizmetlerin yüksek kaliteye sahip olmasından dolayı hiçbir işlem gerekliliği de kalmamaktadır. Ekiplerimiz tarafından yapılan ambalajlamalardan sonra parça eşyalar paketlenmektedir. Daha sonrasında araca yerleştirilmektedir. Teslim edilmesi gerekli adres ve kişi bilgilerin verilmesiyle de yola çıkılmaktadır. Belirtilen süre içinde Fenerbahçe parça eşya taşıma işlemi sona ermektedir. Hasarsız bir şekilde paketin teslim edilmesi sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti yüksek olan firmamız sorunsuz bir şekilde parça eşya taşınılmasını gerçekleştirmektedir.

Teklif İste
Biz size ulaşalım