Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Sizin eşyalarınız kendi eşyaları gibi benimseyen ve gözünüz arka da kalmasın diye özenle çalışan Fatih parça eşya taşıma kısa sürede eşyaları eski adreslerinden alarak yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Zaman ilerledikçe sektörde meydana gelen yenilikleri takip eden ve ekibini bu konuda eğitimlerden geçiren nakliyat bu sayede müşterileri ile hiçbir problem yaşamadan hizmetlerini tamamlamaktadır.

En ufak bir çiziğe dahi aman vermeyen nakliyat özenle alınan ve büyük maddi ödemeler yapılan eşyaları sıfır hasarla taşımaktadır. Evden eve nakliyat maliyetlerini düşüren ve parça eşya taşıma imkânı ile kargolar ile yaşanan sorunlara çare olan Parça eşya taşıma müşterilerine vermiş olduğu güven sayesinde büyük bir hız ile çalışmalarına devam etmektedir. Kısa süreler içerisinde adını daha fazla alana ulaştırma imkânına sahip olan nakliyat bünyesinde bulunan asansör sistemi sayesinde taşıma sürelerini büyük ölçülerde kısaltmış durumdadır.

Birçok yeni binada bulunmayan eşya asansörü en üst katlara yapılacak olan taşınmaları zorlaştırmaktadır. Ekip için oldukça zor olan bu duruma birde bina sakinleri ile yaşanan tartışmalar eklendiğinde oldukça can sıkıcı durumlar yaşanabilmektedir.

Taşınmaları an ve an planlayan Fatih parça eşya taşıma tüm bu istenilmeyen durumlara sebebiyet vermemektedir. Kendisinden önce müşterilerini düşünen nakliyat maddi ve manevi hiçbir sıkıntı yaşamamaları için ellerinden geleni yapmaktadır. Arzu ettikleri zamanlarda şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmakta olan firma fiyat konusunda da gerekli yardımları yapmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat